Arkadaşını Vodafone’a Davet Et Bedava İnternet Kazan

Bedava İnternet Kazan
Bedava İnternet Kazan

Ülkemizde mobil hat kullanıcılarının sayısı 80 milyona yakın. Yalnızca yaş olarak uygun olmayan insanlar mobil hatları kullanamıyor. Kalan herkes mobil hatları ile birlikte sürekli olarak yakınları ile iletişim kurmaya devam ediyor. 80 milyonluk mobil abonelerin büyük bir kısmı Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone arasında dağılmış durumda.

İletişim operatörü olarak çok sayıda farklı imkân sunan bu markalar arasında büyük bir rekabet söz konusu. Operatörlerin tamamı yayınladıkları kampanyalar ile kullanıcı sayısını arttırmayı hedefliyor. Bir yandan yeni gelen kullanıcıların alınması, bir yandan da diğer operatörlerdeki kişilerin geçiş işlemleri söz konusu. Kullanıcı sayısını arttırmakta kararlı olan Vodafone arkadaşını Vodafone’a getiren herkese bedava internet sunuyor.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Kampanyası

Vodafone sürekli olarak reklamlarına devam ederek yeni müşteriler elde etmeye çalışıyor. Ancak hiçbir reklam kullanıcıların birbirlerine sundukları öneri kadar etkili değil. Vodafone kullanan ve son derece memnun olan kişilerin arkadaşlarını davet etmesi birçok kişinin Vodafone abonesi olmasını sağlayabilir. Bu sebeple de başka bir kişiyi Vodafone abonesi yapan herkese bedava internet sunuluyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone'a geçtim! Peki, Memnun muyum?

Vodafone Arkadaşını Davet Et 9 GB Kazan

Kampanyanın kullanılabilmesi için Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi ve bağlantı linklerinin alınması gerekli. Bu linkler üzerinden abonelik işlemleri yapıldığı takdirde hatlara bedava 9 GB internet tanımlaması yapılıyor. İnsanlar hem arkadaşlarının da Vodafone ayrıcalıklarından yararlanmasını sağlıyor hem de kendisi bedava internet kazanabiliyor.

Arkadaşını Vodafone’a Davet Et Bedava İnternet Kazan
Arkadaşını Vodafone’a Davet Et Bedava İnternet Kazan

Vodafone Yanımda Davet Et Kazan Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından sunulan bu harika kampanyaya katılım için Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi şarttır. Bu uygulamayı hali hazırda kullanan kişilerin bu aşamaları geçmesi gerekir. Eğer telefonlarda Vodafone Yanımda uygulaması bulunmuyor bu uygulamanın ücretsiz olarak indirilmesi ve yüklenmesi gerekecektir.

Vodafone yanımda uygulamasını yüklemek isteyen Apple marka akıllı telefon sahiplerinin App Store uygulaması üzerinden indirme işlemini yapması gerekir. Arama kısmına uygulamanın ismi yazıldığında direkt olarak uygulama karşınıza gelir. Buradan ücretsiz indirme işlemini başlattığınızda yükleme işlemi de otomatik olarak yapılacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Arkadaşını Davet Edene 15 GB Bedava İnternet

Akıllı telefonlardaki en yaygın işletim sistemi olan Android kullanıcıları ise Google Play Store üzerinden aynı işlemleri gerçekleştirmelidir. Android işletim sisteminde de uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Vodafone Yanımda Arkadaş Nasıl Davet Edilir?

Uygulamanın indirilmesi ve yüklenmesinin ardından giriş işlemleri gerçekleştirilir. Giriş işlemlerini ilk defa yapacak olan kişilerden belirli bilgiler talep edilirken bunların doğru bir şekilde girilmesiyle birlikte uygulama kullanılmaya başlanır.

Uygulamada “Arkadaşını Davet Et” butonu yer almaktadır. Bu butona tıklandıktan sonra davet edilecek olan kişinin telefon numarasının girilmesi gerekmektedir. Telefon numarası girildiği ve onaylandığı anda girilen numaraya SMS ile bir bağlantı linki gönderilecektir.

Vodafone Arkadaşını Davet Et

Vodafone üyesi olmayan kişiler, SMS yoluyla kendisine ulaşan mesajın içerisindeki bağlantı linkine tıklayarak Vodafone’a geçiş işlemlerini gerçekleştirmektedir. İşlemlerin gerçekleştirilmesiyle birlikte davet eden kişinin hattına 9 GB bedava internet tanımlanmaktadır.

Kazanılan bu 9 GB internet 1 ay boyunca doyasıya kullanılabilmektedir. Vodafone kullanıcılarının arkadaşlarını davet ederek bedava internet kazanabilmesi için en az 6 aydır Vodafone üyesi olması gerekmektedir. Bu kampanyayla sürekli olarak arkadaşlarını davet ederek bedava internet kazanmayı hedefleyen kişilerin ayda 3 defa kampanyadan 9 GB internet kazanma hakları bulunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*