PTTCELL SOSYAL MEDYA KAMPANYASI İLE BEDAVA İNTERNET

pttcell sosyal medya ile bedava internet
pttcell sosyal medya ile bedava internet

Turkuaz mini, turkuaz eko, turkuaz süper ve turkuaz yıldız paketleri ile isteğinize göre sırasıyla 27, 32, 39 ve 45 TL’ye GB, Dakika ve SMS dolu paketlere sahip olabilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya geçerlilik süresi içerisinde numara taşıma, yeni hat almak ya da faturalı Turkuaz tarifleri arasında geçiş yolu ile yukarıda belirtilen dört farklı Turkuaz tarifelerinden herhangi birine başarı ile dahil olan aboneler yararlanabilecektir.

Pttcell Turkuaz Mini veya Pttcell Turkuaz Eko tarifelerinden birine dahil olan abonelere 12 fatura dönemi süresince tarifelerine ek Facebook, Youtube, Instagram ve Twitter kullanımda geçerli pttcell bedava 3GB internet hakkı, Turkuaz Süper ve Turkuaz Yıldız tarifelerine dahil olan abonelere aynı şekilde tarifelerine ek pttcell bedava 5GB internet hakkı sosyal medya uygulamalarında geçerli olarak otomatik bir şekilde tanımlanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Pttcell Akıl Karı Kampanyası Nedir?
PTTCELL SOSYAL MEDYA KAMPANYASI

Kampanya Detayları

Turkuaz Mini tarifesi 7GB Data hakkı, 750 Dakika ve 750 SMS hakkı ile 27 TL, Turkuaz Eko tarifesi 10GB Data hakkı, 750 Dakika ve 750 SMS hakkı ile 32 TL, Turkuaz Süper tarifesi 15GB Data hakkı, 1000 Dakika ve 1000 SMS ile 39 TL ve Turkuaz Yıldız tarifesi 20 GB Data hakkı, 1000 Dakika ve 1000 SMS hakkı ile 45 TL’dir.

Kampanya kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi bir fatura dönemidir ve kampanya iptal edilmediği sürece 12 fatura dönemi otomatik olarak yenilenecektir. Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.

Kampanya geçerli olduğu süre içinde hattın iptal olması, diğer bir operatöre taşınması ya da kampanya dışı bir tarifeye geçilmesi durumunda kampanya kapsamında sunulan faydalar iptal edilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Pttcell Faturasız Bonus Kampanyası

Kampanya kapsamında tanımlanan data hakkı yurtiçi cepten daha için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurtdışı kullanımları kapsamamaktadır.

Kampanya kapsamındaki kullanımlar devredilemez ve transfer edilemez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*