Sağlık Çalışanlarına 5 GB Bedava İnternet ve 500 Dakika

Sağlık Çalışanlarına 5 GB Bedava İnternet ve 500 Dakika
Sağlık Çalışanlarına 5 GB Bedava İnternet ve 500 Dakika

Vodafone sağlık personellerine 5GB bedava internet ve 500 dakika ücretsiz paket veriyor. Vodafone Sağlıkçılar için hazırladığı kampanya hakkında detaylı bilgi veriyoruz.

Sağlıkçılara 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone, koronavirüsle mücadele kapsamında, kamu sağlık sektöründe görevli müşterilerinin hatlarına mevcut paketlerine ek olarak ücretsiz 5 GB internet ve 500 dakika konuşma tanımlayacak.

Sağlık Personeli 5 GB nasıl alınır?

Vodafone sağlık personeli 5 GB bedava internet kampanyası; Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, koronavirüs salgınıyla mücadele eden kamu sağlık çalışanları için harekete geçti. Bu kapsamda, Sağlık Bakanlığı tarafından bildirilecek listede yer alan kamu sağlık sektöründe görevli Vodafone’luların hatlarına mevcut paketlerine ek olarak ücretsiz 5 GB internet ve 500 dakika konuşma tanımlanacak.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Devreden Uyumlu 11GB Paketi 34 TL

Vodafone CEO’su müjdeli haberi verdi.

“Olağanüstü bir dönemden geçiyoruz. Virüsle mücadelede hepimize önemli görevler düşüyor. Toplum olarak birlik ve beraberlik ruhuyla hareket etmemiz gereken bir dönemdeyiz. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve bunun için gece gündüz çalışıyoruz. Vodafone olarak, hayatlarını bizim için riske atan kamu sağlık çalışanlarının yanındayız. Bu doğrultuda, kamu sağlık sektöründe görevli müşterilerimizin hatlarına mevcut paketlerine ek olarak ücretsiz 5 GB internet ve 500 dakika konuşma tanımlayacağız. Bu mücadeleyi hep birlikte ve en az hasarla atlatacağımıza inanıyoruz.”

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Vodafone bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*