Shiba Coin Nedir? Ne Kadar Oldu?

Shiba Coin Nedir? Ne Kadar Oldu?
Shiba Coin Nedir? Ne Kadar Oldu?

Shiba Coin Nedir? Ne Kadar Oldu? Shiba coin son dönemlerde ivme kazanan ve bununla birlikte popülerliği de artış gösteren kripto para birimlerinden. Çıkış yaptığı dönemden bu yana kademeli artış göstererek yükselmeye devam eden Shiba coin pek çok yatırımcının ilgi odağı olmayı da başardı. Şaka amaçlı kripto para borsasına sürülen coinler arasında yer alması popülerliğinin artmasındaki etkenler arasında yer alıyor. 2020 yılının Ağustos ayında kripto para borsasına giriş yapan Shiba coin ya da Shiba token diğer kripto para birimlerine benzer şekilde anonim kişi veya kişiler tarafından piyasaya sürüldü. Benzer şekilde şaka amaçlı piyasaya sürülmüş olan Dogecoin’inden esinlenerek oluşturulmuş olsa da esas hedefi Dogecoin’i geride bırakmak. Bu bağlamda DOGE Killer sloganını benimsemiş durumda. İlk piyasa sürüldüğünde birim fiyatı 0,000002 dolar olsa da günümüzde birim fiyatı artış göstererek yatırımcıların ilgi odağı oldu. Bu yazımızda sizlere Shiba Coin nedir ne kadar oldu ve shiba coin nereden alınır sorularının yanıtlarını vereceğiz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Bankadan Ne kadar Kredi Alabilirim?

Shiba Coin Nereden Alınır?

Shiba coin yükselişe geçmesiyle beraber yatırımcılar tarafından daha fazla tercih edilir hale geldi. Bu nedenle pek çok yatırımcı çeşitli borsalardan shiba token satın almaya başladı. Yatırımcıların en merak ettikleri soruların başındaysa shiba coin nereden alınır sorusu geliyor. Pek çok farklı kripto para borsasından shiba token satın alabilmeniz mümkün. Ethereum kaynaklı bir token olması satın alınmasını bir hayli kolaylaştırıyor. Shiba token satın alabileceğiniz kripto para borsalarından bazıları şunlar:

  • Binance
  • Huobi
  • OKEx
  • Kucoin
  • Probit Global
  • CoinBene
  • WazirX
  • Crypto.com
  • Gate.io
  • CoinDCX

Bu borsaların herhangi birine üye olarak kolaylıkla Shiba coin satım ve alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Shiba Coin Nedir? Ne Kadar Oldu?
Shiba Coin Nedir? Ne Kadar Oldu?

Shiba Coin Geleceği

Shiba coin piyasaya sürüldüğü günden bu yana kademeli bir artış gösteriyor. Zaman zaman sert düşüşler yaşasa da son dönemlerde yapılan yorumlarda 1 cent civarına ulaşması bekleniyor. Elon Musk’ın son dönemlerde attığı tweet düşüş yaşayacağı kanısı oluştursa da yatırım analizi yapan pek çok kişi bu tarz söylem ve yorumlara çok fazla itibar edilmemesi gerektiğini söylüyor. Bunun yerine yatırımcıların piyasa analizini ve shiba ınu hamlelerini iyi takip etmelerini öneriyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*