Türk Telekom EBA Ücretsiz 8 GB internet alma

Türk Telekom EBA Virüs hediye internet alma
Türk Telekom EBA Virüs hediye internet alma

Türk Telekom EBA bedava internet paketini yükseltti. Türk telekom EBA 8 GB internet paketi nedir, Türk telekom coronavirüs 8 GB internet nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Türk Telekom 8 GB Hediye Kampanyası

Türk Telekom işbirliğiyle Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla, EBA (Eğitim Bilişim Ağı) online eğitim uygulamasına yönelik kullanımlarına 8 GB hediye internet kampanyasıdır.

Türk Telekom EBA nedir?

Kısaltılmış adıyla EBA, Eğitim Bilişim Ağı anlamına gelmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan çevrimiçi eğitim platformudur. Öğrenci ve öğretmenlerin eğitim materyallerine ulaşmalarını sağlayan; ders kitapları, video gibi kaynakları kullanarak öğrenmeye ve öğretmeye imkân veren sosyal bir eğitim platformudur.

Türk Telekom 8 GB EBA internet nasıl alınır?

Türk Telekom 8 GB EBA internet nasıl alınır?

Türk Telekom 8GB EBA bedava internet kampanyasından data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir. EBA (Eğitim Bilişim Ağı) uygulamasına ücretsiz 8 GB internet otomatik bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Kampanya kapsamında EBA online eğitim uygulamasında kullanılması için her ay aylık yurt içi 8 GB ücretsiz internet hakkı sunulacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Şanslı Çark nedir, hediye nasıl alınır?

Türk Telekom EBA kalan interneti öğrenme

Türk Telekom EBA bedava internet paketi kapsamında Faturalı abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN EBA yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Türk Telekom bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*