Türk Telekom Mor Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Mor Hediye 1 GB İnternet
Türk Telekom Mor Hediye 1 GB İnternet

Türk Telekom tarafından oluşturulan Selfy, abonelerin hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Selfy abonesiyseniz ve mor paketleri kullanıyorsanız bedava internet kazanmaya hazırlanın. Düzenlenen kampanya kapsamında faturasız hat kullanıcılarına 1 GB Türk Telekom bedava internet sunulacaktır. Hediyeyi almak için yapılması gerekenler de oldukça basit.

Selfy Hediye İnternet

Türk Telekom aboneleri eğer Selfy kullanıyorsa burada yer alan mır paketleri seçebilirler. Aylık kullanılan mor paketler ile hatlar en iyi şartlarda kullanılabilmektedir. Mor paketler arasından seçimler yapıldıysa ve kullanılmaya başlandıysa TL yükleme işlemleri ekstra bedava internet vermeye başlayacaktır. Yapılacak işlemler ile kısa süre içerisinde 1 GB bedava internet hatlara tanımlanır.

Selfy tarafından hazırlanan bu kampanya yalnızca faturasız hat sahipleri için geçerlidir. Kampanyanın aktif olabilmesi için TL yükleme işlemi yapılmalıdır. Faturalı hatlarda TL yükleme işlemi yapılamayacağından yalnızca faturasız hat sahiplerine özeldir. TL yükleme işlemi yapıldıktan sonra Türk Telekom bedava internet otomatik olarak hatlara tanımlanmaz. Ekstra bir işlem yapılarak internetin talep edilmesi gereklidir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Yurt Dışı 90 Dakika Konuşma Paketi 55 TL
Türk Telekom 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet
Türk Telekom Mor Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Selfy Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Selfy mor paketleri kullanan kişiler kampanyaya katılım gösterebilmek için ilk olarak SMS göndermelidir. Telefonların mesaj kısmına girildikten sonra MOR HEDIYE yazılarak 4545’e mesaj gönderilir. Böylece bedava internet kampanyası için ilk adımlar atılmış olacaktır. Mesaj gönderildikten sonra TL yükleme aşamasına geçilir.

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması, internet sitesi ya da bayilerden TL yükleme işlemi yapılarak kampanyaya katılım gerçekleştirilebilecektir. Kampanyaya katılım için minimum 30 TL yükleme yapılması gerekli görülmüştür. Tek seferde 30 ya da üstü TL yükleme işlemini gerçekleştirirseniz bu kampanyadan Türk Telekom bedava internet kazanma hakkını elde edersiniz.

TL yükleme işleminin hemen ardından hattınıza 1 GB bedava internet tanımlanacaktır. Tanımlanan bu internet 1 haftalık kullanım içindir. 1 haftanın sonunda eğer 1 GB internet kullanmazsanız kalan kısmı hattınızdan silinir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Bedava İnternet 2023

İnternetin kullanım aşamasında herhangi bir sınırlama getirilmemiştir. Hem sosyal medya siteleri hem de standart internet kullanımı ile birlikte kazanılan bedava internet çok kolay bir biçimde harcanabilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*