Turkcell Bol GB Tanışma Seti Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Hediye İnternet
Turkcell Bol GB Tanışma Seti Hediye İnternet

GSM operatörleri kullanıcı sayılarını hızlı bir şekilde arttırmak için sürekli olarak büyük kampanyalar düzenliyor. Bir yandan ilk defa bir hat sahibi olacak olan kişileri kendi tarafında çekmeye çalışan operatörler bir yandan da diğer rakiplerinden kullanıcılarını almayı amaçlıyor. Turkcell Bol GB Tanışma Seti kampanyası da bu doğrultuda atılan adımlardan bir tanesi.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Nedir?

Turkcell abonesi olmayan kişiler bu kararlarından vazgeçerler ve yeni bir Turkcell hat alırlarsa bu kampanya kapsamında verilen hediyelerin sahibi olacaklardır. Siz de henüz Turkcell abonesi olmadıysanız bu kampanya dahilinde sunulan muhteşem hediyelerden faydalanabilirsiniz. Bunun için yeni bir hat almanız ya da geçiş işlemi yapmanız yeterli.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell EBA 3 GB ücretsiz internet nasıl alınır?
Turkcell Bol GB Tanışma Seti Hediye İnternet Kampanyası
Turkcell Bol GB Tanışma Seti Hediye İnternet Kampanyası

Kampanya kapsamında sunulan Turkcell bedava internet tam 60 GB olarak belirlenmiş durumda. Birçok kişi bu miktardaki interneti 1 sene boyunca kullanıyor. Hediyenin bu kadar büyük olması insanların Turkcell abonesi olmasına karar vermesini sağlayabilir. Turkcell tarafından belirlenmiş olan yalnızca bir kriter var. O da yeni hattınız faturasız olması.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Nasıl Yapılır?

Turkcell tarafından sunulan bu muhteşem kampanyaya katılmak için ekstra bir işlem yapılmasına gerek olmaz. Sizlere en yakın Turkcell bayisine gitmeniz yeterli olacaktır. Bayiye gittiğinizde başvurunuzu yapmanız gereklidir. Yeni bir hat ile numara taşıma işlemleri birbirinden farklı işlemlerdir ve bunun belirtilmesi gerekmektedir.

Bayi görevlileri tarafından sizlere verilen formlar doldurulduktan sonra yeni SIM kartınız sizlere teslim edilir. SIM kart aktif hale gelmeden Turkcell bedava internet hattınıza yüklenmez. Hattınız aktif olduktan sonra faturasız paketler arasından bir seçim yapmanız gerekecektir. Kendinize en uygun paketi seçtikten sonra paket başvurunuzu da yaparak işlemleri tamamlayabilirsiniz. Kampanya kapsamında sunulan 60 GB internet tek seferde sunulmamaktadır. Neredeyse hiçbir kullanıcı tek bir ayda 60 GB internet kullanmadığı için internetin boşa gitmesi istenmez. Kazanacağınız Turkcell bedava internet aylık 20 GB olarak 3 ay boyunca sizlere sunulacaktır. Böylece toplamda 60 GB bedava internete sahip olabilirsiniz. Bu internet tarifenize ekleneceği için bitirmeniz oldukça zor olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Bedava İnternet 2022

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*