Türk Telekom Sil Süpür İle Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür
Türk Telekom Sil Süpür

Türk Telekom hem mobil hatlarda hem de ev internetinde en başarılı firmalardan bir tanesi. Her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmayı başaran firma bunu düzenlediği kampanyalara borçlu. Gerçekleşen kampanyalar kapsamında çok uygun fiyatlara paket satışı yapan firma bunun yanı sıra sürekli olarak Türk Telekom bedava internet kampanyaları düzenliyor.

Türk Telekom Sil Süpür

Türk Telekom aboneleri sürekli olarak internet hediyesi kazanabilecekleri bir kampanya arayışında ise Sil Süpür kampanyasını tercih edebilirler. Tüm Türk Telekom aboneleri için sunulan bu imkân sayesinde her hafta farklı hediyeler kazanılabilir. 30 GB seviyesine kadar yükselene hediyeler ile aylık paketlerinizi aşmadan interneti kullanabilirsiniz.

Sil Süpür kampanyası çok uzun süredir Türk Telekom bünyesinde devam eden bir kampanya. Kampanyanın bitiş tarihi sürekli olarak belirlense de tarih yaklaştığında abonelerin yoğun talepleri sebebiyle kampanya devam ediyor. Eğer aylık paketlerinizin interneti sizin için yeterli olmamaya başlamışsa bu kampanyayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Her hafta bir defa giriş yapıp Türk Telekom bedava internet kazanabileceğinizi unutmayın.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom PUBG Kampanyası
Türk Telekom Sil Süpür İle Bedava İnternet
Türk Telekom Sil Süpür İle Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’un bu muhteşem kampanyasını kullanmak isteyen abonelerin ilk olarak akıllı telefonlarına Online İşlemler uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Telefonların uygulama mağazalarında sunulan bu uygulama kullanıcılara birçok farklı avantaj sunar. Mevcut paketlerdeki kullanım miktarları rahatlıkla görülebilirken fatura ödeme ya da TL yükleme işlemleri de uygulama üzerinden yapılabilmektedir.

Uygulama aynı zamanda bedava internet imkânı da sunar. Uygulamayı yükledikten sonra kendi telefon numaranız ile giriş işleminizi yapmanız gerekmektedir. Eğer isterseniz parmak iziniz ile çok rahat bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Uygulamaya girişin ardından sağ üst köşede bir hediye kutusu sembolü yer alacaktır. Bu kısım Sil Süpür kampanyasına giriş kısmıdır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Sen İste Kampanyası

Sembole tıkladığınız anda karşınız dumandan gözükmeyen bir hediye gelir. Hediyenin ne olduğunu öğrenmek ve hattınıza tanımlanmasını sağlamak için parmağınız ile bu dumanları temizleyin. Ardından kazandığınız internetler ya da dakikalar karşınıza gelecektir. Günlük, haftalık ya da aylık kullanım için sunulan Türk Telekom bedava internet hediyeleri direkt olarak hatlara tanımlanacaktır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*