Türk Telekom ve Turkcell Artık 2 Kat Daha Hızlı

Turkcell Artık 2 Kat Daha Hızlı
Turkcell Artık 2 Kat Daha Hızlı

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsü maalesef ülkemizde etkilerine devam ediyor. Her geçen gün vaka ve kaybettiğimiz hasta sayımız artarken devletimiz tarafından evde kalmamız için çağrılar yenileniyor. Havalar ne kadar güzel olursa olsun evde kalabilmemizin en kolay yolu da internet üzerinden bizleri oyalayabilecek olan aktiviteler bulmamız.

Evlerinde kalmaya özen gösteren kişiler zamanını eğlenceli bir şekilde değerlendirmek için sürekli olarak interneti kullanmaktadır. Ev internetlerinin limitsize dönüşü ile birlikte rahatça internette zaman geçiren kişiler mevcut hızları ile birlikte olabildiğince iyi kalitede interneti kullanır. Hızın daha yüksek seviyelere çıkışı ise interneti kullanırken alınan keyfi daha üst seviyelere çıkaracaktır.

Bunun bilincinde olan Türk Telekom ve Turkcell özel bir kampanya başlatarak internet kullanım hızlarını arttırmaya karar verdi. Bugünden itibaren artık evde internet kullanımında Türk Telekom ve Turkcell markalarını tercih eden kişiler çok daha hızlı bir şekilde interneti kullanmaya başlayabilecek.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Ücretsiz Salla Kazan Uygulaması apk indir
İnternet Artık 2 Kat Daha Hızlı
İnternet Artık 2 Kat Daha Hızlı

Turkcell Evde İnternet Hizmetinde Hız Değişimi

Evde internet hizmeti sunan tüm markalar gibi Turkcell de farklı hızlarla paketler sunmaktadır. Aylık ödeme miktarları değişen bu paketler arasından seçimlerini yapan kişiler kendileri için en uygun paketleri seçerler. Aylık ödemeler arasında çok büyük farklar olmadığından birçok kişi olabildiğince hızlı bir internet istemektedir. Bu sebeple de Fiber internet kampanyalarının kullanımı gerekli olur.

Turkcell tarafından başlatılan kampanya kapsamında Fiber internet kullanan kullanıcıların hızları yükseltildi. Evlerinin bulunduğu konumda Fiber internet altyapısı bulunan ve bu paketleri kullanan kişiler Turkcell tarafından gerçekleştirilen bu kampanya ile birlikte hızlarını arttırabilecek. Turkcell tarafından açıklanan kampanya şartlarına göre internetten veri indirme hızı 50, veri yükleme hızı ise 20 Mbps seviyesine çekildi.

Hali hazırda 10 Mbps ve 1000 Mbps internet hızına sahip olan kişiler bu kampanyadan yararlanma fırsatını bulamayacak. Bu aralıkta kalan tüm paketlerde minimum indirme hızı 50 Mbps seviyesine çekilmiş durumda. Diğer tüm paketlerde de indirme hızları iki katına çıkartıldı. Evde internet paketlerinin kullanım hızı 50 Mbps olan kişiler artık 100 Mbps internet kullanmaya başlayabilecek.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Dijital 2GB Hediye Kampanyası

Türk Telekom Evde İnternet Hizmetinde Hız Değişimi

Türk Telekom da internet hızını arttıran internet sağlayıcıları arasında yer almaktadır. Türk Telekom tarafından düzenlenen kampanya kapsamında internet paketlerinin indirme hızlarında bir değişim söz konusu değil. Yalnızca internete veri yükleme işlemlerindeki hız arttırılmış durumda.

Birçok kişi interneti kullanırken veri indirme hızı üzerinden işlem yapmaktadır. Ancak son dönemde sosyal medyanın çok daha aktif bir şekilde kullanılıyor olması insanların veri yükleme hızına da sürekli olarak başvurmasını sağlar. Bu doğrultuda Türk Telekom tarafından sunulan kampanya kapsamında veri yükleme hızı 20 Mbps değerine çıkartıldı. Kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom Fiber kampanyalarından bir tanesine hali hazırda üye olunması gerekmektedir. ADSL kullanıcıları bu veri indirme hızındaki artıştan faydalanamaz. Türk Telekom tarafından sunulan bu hizmeti almak isteyen kişiler fiber altyapıları varsa başvurularını yaparak hatlarını taşıyabilirler. Türk Telekom’un fiber internet paketlerini kullanan kişiler ise otomatik olarak kampanyaya katılım sağlayacaktır. Veri yükleme hızının artması için herhangi bir işlem yapılmasına gerek olmaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*