Turkcell BİP Kullan Kazan Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell BİP Kullan Kazan Hediye İnternet
Turkcell BİP Kullan Kazan Hediye İnternet

Turkcell kullanıcılarının büyük bir kısmı BİP uygulamasını aktif olarak kullanıyor. Turkcell tarafından oluşturulan bu uygulama kullanıcılarına çok büyük imkanlar sunmakta. Tam anlamıyla bir gençlik dünyası olan BİP içerisinde birçok kanalı takip ederek hediyeler kazanabilirsiniz. İsterseniz diğer BİP kullanıcıları ile mesajlaşma imkanınız da bulunmaktadır.

Turkcell BİP kullanımını arttırmak adına yeni bir kampanya başlattı. Kampanya Kullan Kazan ya da Turkcell Bip Yıldızları olarak isimlendirilmekte. Bu kampanya kapsamında mesajlaşma uygulaması olarak BİP uygulamasını tercih ederseniz ve arkadaşlarınız ile düzenli olarak mesajlaşırsanız bedava internet hediyesinin sahibi olabilirsiniz.

Turkcell BİP Kullan Kazan Hediye İnternet Kampanyası
Turkcell BİP Kullan Kazan Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Bip Yıldızları Nedir?

Turkcell BİP uygulamasının içerisinde Bip Yıldızları kanalı bulunmaktadır. Turkcell tarafından düzenlenen kampanya bu kanal üzerinden gerçekleşirken düzenli olarak mesajlaşmayı ve bu şekilde BİP uygulamasının yaygınlaşmasını amaçlar. Bip yıldızları tarafından kampanya kapsamında belirli görevler yer almaktadır. Bu görevleri başarılı bir şekilde tamamladığınızda hattınıza 2 GB bedava internet yüklenecektir. Görevler genellikle aylık olarak toplam mesaj sayısı üzerinden oluşturulmuştur.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Yeniden Yükle Bedava İnternet Kampanyası

Hediyeleri kazanabilmek için aylık 100, 250, 500, 750, 1.000, 1.200, 1.500, 2.000, 2.500, 4.000, 5.000 ve 10.000 barajlarından bir tanesini aşmak gerekmektedir. Her birini aştığınız anda 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Tamamlanan bir görev tekrar aktif olmadığından Turkcell Bip Yıldızları kampanasında her zaman daha yüksek bir barajı aşmanız gerekli olacaktır.

Turkcell Bip Yıldızları Nasıl Yapılır?

Kampanyaya dahil olmanız için ilk olarak telefonunuza BİP uygulamasını indirip giriş yapmanız gereklidir. Ücretsiz olarak indirilen bu programa telefon numaranız ile giriş işlemini gerçekleştirdikten sonra Turkcell Bip Yıldızları sayfasını takip etmeniz gerekli olur. Gerçekleştireceğiniz takip işleminin ardından arkadaşlarınızla mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Mesajlaşmada gönderilen her bir mesaj ya da her bir fotoğraf sayılacaktır. Bu sayılar gerekli barajları aştığı anda otomatik olarak bedava internet hatlara tamamlanır. Grup sohbeti oluşturulduğunda atılan mesajlar da sayılmaktadır. Ancak bilinçli olarak sayının artması atına atılan anlamsız mesajlar Turkcell tarafından sayılmaz ve bedava internet hatlara tanımlanmaz. Kazanılan 2 GB internet 1 ay boyunca rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Gnç 20 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*