Turkcell Lifecell Hoş Geldin 5GB Paketi 34 TL

Turkcell Lifecell Hoş Geldin 5GB Paketi 34 TL
Turkcell Lifecell Hoş Geldin 5GB Paketi 34 TL

Turkcell Lifecell paketi nedir, Lifecell kampanyaları hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Turkcell Lifecell hoşgeldin paketleri nasıl alınır ve ücretlendirmesi hakkında bilmediklerinizi aktarıyoruz.

Lifecell Hoş Geldin 5GB nedir?

Turkcell Lifecell’de her şey için bol bol internet var! Uygulamalarda geçerli 20 GB ve diğer kullanımlar için 5 GB ile internetin sonsuz dünyası cebinizde! 500 dk ve 1.000 BiP dakikası ile her yöne gönlünce konuş, BiP’ten BiP’e istediğin kadar konuş, mesajlaş ve paylaş!

Lifecell 5GB nasıl alınır?

Turkcell Faturasız Lifecell Hoş Geldin 5GB Paketi’ni almak için LIFECELL HOSGELDIN 5 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell Mağazalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi satın alabilirsiniz.

Turkcell Lifecell 5GB kimler alabilir?

Lifecell 5GB Paketi, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alıp Hazır Kart’a gelen ses hattı müşterilerimiz alabilir.Yararlanmak isteyen müşterilerimizin son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış olmaları gereklidir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 100 Mbps internet Kampanyası

Lifecell 5GB iptal etme

Turkcell lifecell 5GB hoşgeldin paketini iptal etmek için IPTAL LIFECELL HOSGELDIN 5 GB yazıp 2200’a göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Kampana, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*