Turkcell Sürpriz Nokta nasıl yapılır?

Turkcell Sürpriz Nokta nasıl yapılır?
Turkcell Sürpriz Nokta nasıl yapılır?

Turkcell süpriz nokta kampanyası nedir, Turkcell Sürpriz Nokta bedava internet nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Sürpriz Nokta nedir?

Sürpriz nokta Turkcell BiP uygulamasının bir oyunudur. Sürpriz nokta ile güzel zaman geçirerek hediyeler kazanabilirsiniz. Sürpriz nokta bedava internet kazanma şansını yakalayabilir ve kazandığınız interneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sürpriz Nokta nasıl oynanır?

Sürpriz nokta bedava internet nasıl alındığını da bu yolla öğrenmiş olursunuz. Öncelikle BiP uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekir. BiP Keşfet altında Sürpriz Nokta servisini bulup takip et. Servisin içerisindeki “Oyna”ya tıklayıp, açılan haritada sana en yakın hediyenin yanına git. Hediyeyi bulduğunda, “Kazan” butonuna tıklayıp GB’tan fizy’ye, Lifebox’tan dakikaya kadar çeşit çeşit sürpriz hediye kazan.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  GNÇ Süper 8GB Paketi 45 TL

Sürpriz Nokta bedava internet kampanyası nasıl katılacağınızı düşünüyorsanız eğer; BiP uygualaması üzerinden Sürpriz Nokta Kampanyasını takip edip, ilgili lokasyonlara giden müşteriler hediye kazanmaya hak kazanır.

Sürpriz Nokta indir

Sürpriz nokta oyunu oynamak için BiP uygulamasını indirmeniz yeterlidir. Bip uygulaması ücretsiz indir linkinden yararlanabilirsiniz.

Sürpriz Nokta Hilesi 2020

Sürpriz nokta hilesi var mı, sürpriz nokta hilesi nasıl yapılır diye sorular geliyor. Sürptiz nokta oyunu hilesi olsaydı emin olun paylaşırdık. Süpriz nokta oyunu hilesi olmadığı gibi hileli oyunları oynamanızı tavsiye etmiyoruz.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*