Turkcell’e Geçene 5 GB Bedava İnternet

Turkcelle Geçene 5 GB
Turkcelle Geçene 5 GB

İletişim operatörleri arasından seçimlerini yapan ve bunun sonrasında kendileri için en uygun olan paketlere geçiş yapan kişiler ekstra bir ihtiyaç hissetmediği sürece paketlerinde ya da operatörlerinde bir değişikliğe gitmiyor. Operatörler arası geçişler, genellikle çok büyük indirimin olması ya da kullanılan hatta bir olumsuzluğa rastlanması ile gerçekleşiyor.

Ülkemizin büyük bir kısmı Turkcell, Türk Telekem ve Vodafone operatörlerinden bir tanesini kullanmayı terci etmektedir. Bu operatörlerin çekim güçlerinin en iyi düzeyde olması ve sürekli olarak yeni kampanyalar düzenlemesi insanların seçimlerini bu operatörlerden yana kullanmasını sağlar. Ancak operatörler arasında geçiş işlemleri çok daha ayrıntılıdır. İnsanlar daha iyi bir araştırma yaparak geçiş işlemlerine karar verirler.

Operatörler arası geçiş işlemleri bazı kişiler için uygun görülmez. Bazı insanlar ise sürekli olarak hatlar arasında geçiş işlemlerini gerçekleştirmeyi tercih eder. Operatöründen memnun olan ve değiştirmeyi düşünmeyen kişiler anlayışla karşılanabilir. Ancak operatörler arasında sürekli olarak değişim gerçekleştiren kişilerin de anlayışla karşılanması önemlidir. Bu kişiler sürekli olarak geçişler yaparak çok uygun tarifleri kullanabilir ve özel hediyelerin sahibi olabilirler.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Yemek Sepeti Kampanyası

Turkcell’e Geçene 5 GB İnternet

Ülkemizin en büyük operatörlerinden bir tanesi olan Turkcell, bazı kişiler için vazgeçilmez bir markadır. Bazı kullanıcılar ise Turkcell tarafından sunulan hizmetin pahalı olduğunu düşünüp farklı operatörlere geçiş yapar.

2020 senesine girdiğimiz günlerden itibaren kullanıcı sayısını arttırmayı hedefleyen Turkcell, bunun için çok sayıda farklı kampanya başlattı. Paket fiyatlarında düzenlemelere giden ve çok daha büyük imkanlar sunmaya başlayan firma, aynı zamanda bedava internet imkanlarını da en üst düzeye çıkardı. Birçok farklı uygulama ile yapılan anlaşmalar sonrasında uygulamayı indiren herkese bedava internet dağıtan Turkcell, belirli meslek gruplarına özel kampanyalar da düzenliyor.

Turkcelle Geçene 5 GB Bedava İnternet
Turkcelle Geçene 5 GB Bedava İnternet

Turkcell’e Geçene 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell dışında bir operatör kullanan kişiler, paket fiyatlarının yükselmeye başlaması ya da Turkcell bünyesinde başlatılan yeni kampanyalardan bir tanesinin kendisine çok uygun olması sebebiyle Turkcell’e geçmeyi düşünebilir. Buna karar verirken paketlerden alacağı internet ve dakikayı göz önünde bulunduran kişiler ekstra hediyeler daha ilk dakikadan itibaren verilmeye başlanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Yeni Müşteri Süper Fırsat 20GB Plus Paketi

Turkcell’e geçiş işlemini gerçekleştiren kişiler, 5 GB bedava internet kazanma hakkını elde edeceklerdir. Hangi operatörden Turkcell’e geçiş yapıldığının bir önemi bulunmaz. Geçiş işlemlerini gerçekleştiren herkes rahatlıkla bu hediyeyi alabilmektedir. Geçtikleri pakete göre ekstra kampanyalar ve hediyelerin de olması mümkündür. Bu sebeple araştırmaların olabildiğince iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Turkcell’e Geçene 5 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanya için Turkcell faturalı ya da faturasız bir tarifeye geçmek gereklidir. Geçiş işlemleri tamamlanan ve sonrasında hatları kullanıma açılmış olan kişiler telefonlarının mesaj bölümlerine girerek HATHEDIYESI yazıp 2020’ye mesaj göndermelidir. Mesajlar iletildiğinde kampanya katılım talebi alınmış olur ve kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanarak hatlara 5 GB internet tanımlanır. Gelen bu internet 1 ay süreyle kullanılabilmektedir. Yalnızca iç hatlarda geçerli olan 5 GB bedava internet, ay sonuna kadar kullanılmazsa hatlardan kaldırılır. Tek seferlik bir hediye olan bu internetin alınabilmesi için geçiş işlemlerinden en fazla 30 gün sonra bu başvurunun yapılması gerekmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*