Vodafone Arkadaşını Davet Edene 15 GB Bedava İnternet

Vodafone Ramazana Özel Hediye İnternet Kampanyası
Vodafone

Vodafone kullanıcı sayısını arttırmak adına sürekli olarak farklı kampanyalar düzenlemektedir. Düzenlenen kampanyalar sayesinde yeni aboneler birçok farklı avantaja sahip olurlar. Son düzenlenen kampanya ile birlikte yeni abonelerin Vodafone üyesi olmasını sağlayan kişiler de hediyelerden faydalanabilecektir. Bu doğrultuda Vodafone 15 GB hediye kampanyası başlatılmıştır.

Vodafone 15 GB Hediye Kampanyası

Vodafone tarafından sunulan tarifelerde her zaman Vodafone içi konuşmalar çok daha avantajlı olmaktadır. Bu sebeple de arkadaş grupları ya da aile içerisinde ne kadar çok Vodafone abonesi varsa paketlerin verimli bir şekilde kullanımı da o seviyede mümkün olacaktır. Birçok kişi memnun oldukları Vodafone üyeliğine yakınlarını da davet etmek isteyecektir.

Arkadaşını da Vodafone üyesi yapmak isteyen kişiler için bu özel kampanya düzenlenmiştir. Arkadaşını Vodafone üyesi olmaya davet eden kişiler bedava internet kazanıp bunu aylarca kullanabilirler. Vodafone 15 GB hediye kampanyası kapsamında arkadaşlarını davet eden kişiye her ay 5 GB olmak üzere toplamda 15 GB bedava internet sunulmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone TV ile Yeni Bir Televizyon Deneyimi
Vodafone İle 12 GB Bedava İnternet
Vodafone Arkadaşını Davet Edene 15 GB Bedava İnternet

Vodafone 15 GB Kazan Arkadaşını Davet Et Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından sunulan bu muhteşem kampanyanın kullanılabilmesi için ilk olarak Vodafone yanımda uygulamasının telefonlara indirilmesi gereklidir. Play Store ya da App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilen uygulama kolaylıkla akıllı telefonlara yüklendikten sonra giriş işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapıldıktan sonra burada “Arkadaşını Davet Et” butonu görülecektir. Bu butona basılarak kampanya için gerekli bir aşama daha tamamlanmış olur. Bu bölümde kullanıcılardan Vodafone üyesi yapılacak olan kişinin telefon numarası istenecektir. İstenen bu telefon numarasının gerekli kısma yazılmasının ardından işlem onaylanır. Böylece Vodafone 15 GB hediyekampanyası için özel linkler bu numaraya SMS olarak gönderilecektir. SMS’ler yeni üye olacak olan kişiye ulaştırılır ve kayıtlar bu link üzerinden yapılmalıdır. Bu linki kullanmadan kendi imkanları ile abone olan kişiler olursa daveti gönderen Vodafone üyeleri herhangi bir hediye kazanamayacaklardır. SMS içerisinde yer alan link kullanılarak aboneliklerini gerçekleştiren kişiler kendilerini davet eden kişiye 15 GB bedava internet kazandırmış olurlar.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Öğrencilere Aylık Ücretsiz 3GB internet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*