BİP’ten Mesaj Gönder Hediye 1 GB İnternet Kazan

BİP’ten Mesaj Gönder Hediye 1 GB
BİP’ten Mesaj Gönder Hediye 1 GB

Turkcell ülkemizde olduğu KKTC içerisinde de en popüler iletişim operatörleri arasında yer almaktadır. Gerçekleştirilen kampanyaların bir kısmı KKTC kaynaklı da olabilmektedir. BİP’ten mesaj gönder hediye 1 GB internet kazan kampanyası da Turkcell tarafından KKTC kullanıcıları için düzenlenen kampanyalardan bir tanesidir. Çok basit şartları olan bu kampanya dahilinde 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

BİP İnternet Kazanma 2020

Turkcell BİP uygulaması abonelerin birçok farklı işlem için kullandıkları uygulamalardan bir tanesi olarak gösterilebilir. Abonelerin bu uygulamayı daha fazla kullanmaya başlaması için düzenli olarak bedava internet kampanyaları düzenlenmektedir.

BİP’ten mesaj gönder hediye 1 GB internet kazan kampanyası kullanıcıların hem BİP uygulamasını kullanmasını hem de mesajlaşma işlemlerini bu uygulama üzerinden gerçekleştirmesi için düzenlenen kampanyalar arasında yer alır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Faturalıya Geçiş Katlanan 5 Gb Kampanyası

2020 senesinde Turkcell tarafından düzenlenen kampanyalar sayesinde hediye internet kazanmayı düşünen kişiler için bu kampanya en doğru adreslerden bir tanesi olarak gösterilebilir.

BİP’ten Mesaj Gönder Hediye 1 GB İnternet Kazan
BİP’ten Mesaj Gönder Hediye 1 GB İnternet Kazan

BİP Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Kampanya dâhilinde bedava internet kazanabilmek için ilk olarak KKTC Turkcell kullanıcı olma şartının sağlanması gereklidir. Türkiye üzerinden bu kampanyaya katılım gösterilemez. Kampanyaya katılım işlemi için ilk olarak telefonlara BİP uygulamasının ücretsiz olarak indirilip yüklenmesi gerekecektir.

1 GB hediye internetin alınabilmesi için 5 gün boyunca BİP uygulaması üzerinden diğer kullanıcılar ile mesajlaşılması gereklidir. Her gün en az 10 adet mesaj gönderen kişiler kampanyanın şartlarını sağlamış olacaklardır. Her gün en az 10 mesaj göndererek 5 günde toplam 50 mesaj gönderen kişiler bedava internetin sahibi olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell bir ihtimal reklam filmi

Gönderilen mesajların günlere ayrıldığının unutulmaması gerekir. İlk gün 50 mesaj gönderen, sonraki 4 günde mesaj göndermeyen kişilerin hediye interneti kazanma şansı olmayacaktır. 5 gün art arda uygulamanın mesajlaşma bölümünün kullanılması gereklidir. Kampanya kapsamında sunulan 1 GB hediye internetin kullanım süresi 1 hafta ile sınırlandırılmıştır. KKTC sınırları içerisinde ikamet eden vatandaşlarımız kampanyadan aldıkları interneti yurtiçi kullanımda değerlendirebilmektedir. 1 haftanın sonunda internetin kullanılmayan kısmı otomatik olarak silinecektir. Bu kampanya devamlı olarak kullanılabilir ancak ayda yalnızca 1 sefer hediye internet kazanma şansı elde edilecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*