Vodafone Bedava İnternet 2022

Vodafone Bedava İnternet 2022
Vodafone Bedava İnternet 2022

Vodafone Bedava İnternet 2022 Bedava internet kampanyaları her zaman için müşterileri rahatlatıyor. Özellikle tarife ve paketlerde en fazla internetin tüketilmesi hat sahipleri için ücretsiz internet paketlerini cazip kılıyor. Pek çok hat sahibi bedava internet kampanyalarını takip ederek ayda 20 GB’ye ücretsiz internet paketi kazanıyor. Operatörlerin müşterilerine sunduğu bu kampanya ve fırsatlardan yararlanarak sizlerde bedava internet hakkında sahip olabilirsiniz. Vodafone bedava internet fırsatlarını tüketicisiyle buluşturan operatörler arasında yer alıyor. Her yıl düzenli olarak düzenlediği kampanyalarla kullanıcılarına aylık ve haftalık olarak yüksek miktarlarda internet hakkı tanımlıyor. Vodafone bedava internet 2022 yılında da kampanyalarını sürdürüyor. Vodafone bedava internet 2022 kampanyaları şunlar:

  • Çark Çevirme
  • EBA’ya özel hediyeler
  • Numara taşımaya özel hediyeler
  • Tarife değişikliğine ek hediye internet
  • Vodafone Dijitale özel kampanyalar
  • Referans koduna özel hediye internet fırsatları

Vodafone bedava internet 2022 kampanyalarının detaylarını sizlerle paylaştık.

Vodofone Yanımda Çark Uygulaması

Vodofone Yanımda uygulaması kullanıcılarına en fazla ücretsiz internet paketi sunan fırsatlar arasında yer alıyor. Haftalık ya da aylık olarak hediye internet paketleri kazanabilme şansınız mümkün. Her hafta için 1 adet çark çevirme hakkı tanıyan uygulama sayesinde internet paketinize ek olarak ayda ya da haftada 20 GB’ye kadar internet paketi kazanma şansınız mümkün. Hediye internet paketlerinin yanı sıra çeşitli markalarda geçerli cazip indirimler de kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone 15 GB bedava internet kampanyası

Vodafone Tarifeye Ek 2 GB İnternet

Vodafone Bedava İnternet 2022 Numaranızı vodafone operatörüne yeni taşıdıysanız ya da yeni bir tarifeye geçiş yaptıysanız ek internet paketi kazanmanız mümkün. Özellikle size özel fırsatlar kapsamında sunulan yeni tarifelerden bir tanesine geçtiğiniz takdirde tarifeniz ek olarak 12 ay geçerli 2 GB internet paketi sizlere sunuluyor.

Vodafone Mobil Ödemelere 5 GB İnternet Hediyesi

Vodafone faturasız hat sahiplerine 5 GB internet hediyesi sunuyor. Aylık TL yüklemesi yapmak için mobil uygulama kullandığınız takdirde anında 5GB internet hakkı paketinize ek olarak hattınıza tanımlanıyor. 5 GB internet hediyesinden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken hattınıza TL yüklemelerini Vodafone Yanımda uygulamasından gerçekleştirmek.

Vodafone Self Servis’ten 2 GB Hediye Kampanyası

Vodafone operatörünün kullanıcılarına sunduğu uygulamalardan bir tanesi de Vodafone Self Servis uygulaması. Vodafone operatörünün müşterilerine sunduğu bu uygulamayı telefonunuza indirdiğiniz takdirde 2 GB hediye internet hesabınıza tanımlanıyor. Ancak bu kampanyadan her kullanıcı yararlanamıyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Apple Store Kredi Kartsız Ödeme Nasıl Yapılır?
Vodafone Bedava İnternet 2022

Vodafone 15 GB Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet 2022 Vodafone Yanımda uygulamasının sunduğu ücretsiz internet paketlerinden bir tanesi de ‘Arkadaşını Davet Et’ kampanyası. Bu kampanya kapsamında arkadaşınıza ya da bir yakınınıza davet kodu göndermeniz gerekiyor. Bu davet koduyla Vodafone operatörüne geçiş yapıldığında hattınıza 15 GB internet paketi ücretsiz olarak tanımlanıyor.

Vodafone 6 GB İnternet Hediyesi

Vodafone operatörüne yeni geçiş yapacak kullanıcılar için 6 GB internet paketi sunuyor. GSM operatörünüzü değiştirerek telefon numaranızı Vodafone operatörüne taşımanız durumunda ilk 3 ay geçerli olacak şekilde 6 GB hediye internet paketi sizleri bekliyor. Dijitale özel olan bu kampanyadan hemen yararlanabilirsiniz.

Vodafone EBA’ya Özel 6 GB İnternet Paketi

Online döneme geçilmesiyle beraber ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin tamamı EBA uygulamasını ve EBA internet sitesini kullanıyor. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı pek çok öğrencinin internet paketi uygulamaya ya da internet sitesine giriş için yeterli olmuyor. Vodafone online dönemde öğrenciler için aylık 6 GB ücretsiz internet paketi sunuyor. Yalnızca EBA uygulamasında ve resmî web sitesine girişlerde geçerli olan 6 GB internet paketinden yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*