Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Bedava İnternet Kazanma
Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone bedava internet kampanyaları hem faturalı hem de faturasız Vodafone hat sahipleri tarafından en çok incelenen ve araştırılan konular arasında yer almaktadır. Bu yazımızda halen güncel olan Vodafone bedava internet kampanyaları ile alakalı bilgilendirme ve tanıtımları gerçekleştireceğiz. Bu yazının içeriğinde hazırladığımız Vodafone bedava internet 2021 kampanyaları, ülkemizde faaliyet gösteren GSM operatörlerinden olan Vodafone tarafından abonelerine sunulan Vodafone bedava internet servisi tarafından sağlanmaktadır.

Bu yazıyı okuyarak Vodafone bedava dakika Vodafone bedava internet ve Vodafone bedava SMS paketleri ile ilgili kampanyaları burada bulabilirsiniz. 

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet nasıl yapılır diye soruyorsanız, Vodafone bedava internet arayan tüm abonelerin bu konuda meraklı olduğu görülmektedir. Vodafone GSM operatörü tarafından gerçekleştirilen kampanyaları bulduktan sonra bedava internet alabilirsiniz. Aynı zamanda Vodafone bedava internet kampanyaları hakkındaki bilgiyi, Vodafone resmi internet sitesi üzerinden bulabilirsiniz. Bunun dışında sürekli olarak güncellenecek olan bu yazımızı takip ederek, aktif Vodafone bedava internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hem faturalı hem de faturasız hatlar olan Vodafone bedava internet 2021 kampanyalarının detaylarını incelemeye başlayalım.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi

Vodafone Seviyorum İnternetiTesti ile 3 GB Internet kazanabileceğiniz gibi 5 yıl boyunca geçerli olacak 1 TB ücretsiz internet kazanma fırsatını da yakalayabilirsiniz. Vodafone tarafından sunulmuş olan başarılı kampanyalar arasında yer alan Vodafone seviyorum interneti testi, Vodafone hat sahiplerine hediye internet sunmaktadır. Bu sayfa üzerinden giriş yaptıktan sonra, size yöneltilecek soruların doğru cevaplayarak beklemeden bedava Vodafone internet paketine sahip olabilirsiniz.

İlgili sayfa: vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

Neredeyse tüm Vodafone aboneleri tarafından kullanılan Vodafone bedava internet kazanma kampanyası üzerinden hediye internet ya da dakika kazanma fırsatını bulunmaktadır. Yanımda uygulaması üzerinden fırsatlar dünyası sekmesine girip, buradaki hediye çarkını çevirerek bu fırsatı yakalayabilirsiniz. Özellikle Vodafone tarafından, hediye çarkında dönem dönem GB garantili seçenekler sunuluyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Apple Store Kredi Kartsız Ödeme Nasıl Yapılır?
Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Arkadaşını Davet 15 GB Hediye İnternet Kazan

Vodafone tarafından arkadaşlarıma ve sevdiklerini başka operatörlerden Vodafone’dan davet eden kişiler hem kendileri hem de Vodafone’a gelen arkadaşları için Vodafone bedava internet kazanmafırsatını yakalarlar. Bu kampanya sadece faturalı hatlara özel olmakla beraber arkadaşına Vodafone faturalı hat sahibi yapan kişilere 2 ay boyunca geçerli 15 GB hediye internet kazanma fırsatı sunmaktadır.  Bunu gerçekleştirmek için Yanımda uygulamasına girdikten sonra menü kısmında yer alan arkadaşımı davet et butonuna tıklayabilirsiniz. Burada size özel bir bağlantı sunulacaktır. Bu bağlantıyı arkadaşınıza gönderin ve geçiş işlemlerini tamamlamasını sağlayın. Daha sonrasında da otomatik olarak hediye internet paketiniz hattınıza yüklenecektir.

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet

Vodafone E-Fatura Bedava İnternetkampanyası doğayı korumak için düzenlenmiş bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanmak ve doğaya katkıda bulunmak için e-fatura sistemine geçmeniz yeterlidir. Telefonunuzun mesaj alanına geldikten sonra EFATURA yazıp boşluk bıraktıktan sonra email adresinizi yazarak 7000 numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.

Vodafone İnternet Avcıları ile Bedava İnternet

Her zaman yeni kampanyalara imza atması ile dinlen Vodafone, oyun oynamayı seven abonelerine oyun oynayarak bedava Vodafone internet paketi kazanma fırsatı sağlıyor. İnternet Avcıları oyununu oynayarakVodafonebedava internet 2021istiyorsanız, uygulamayı telefonunuza ücretsiz olarak yükleyin ve çevrenizde BIT kazanmaya başlayın. Oldukça başarılı olan bu uygulama ine hem eğlenceli hoş geçirebilir hem de internet kazanabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet

VodafoneSupernet 4.5G kullan kazan kampanyası Bir ay boyunca geçerli olacak 10 GB hediye internet kazanma fırsatını size sunuyor. Sahip olduğunuz Vodafone hattının faturalı veya faturasız olmasına bakmadan 4,5 g uyumlu olması halinde Vodafonebedavainternet 2021 kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 500 MB İnternet

Vodafone tarafından düzenlenmiş bu kampanya ile aboneler ücretsiz bir şekilde Vodafone bedava internethediyesi ile mutlu edilmektedir. Bu özel kampanyadan daha önce faydalanma duysanız 36 36 numarasına NET 500MB yazıp Vodafone bedava internetin aklınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone İle 12 GB Bedava İnternet
Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Bedava 60 GB İnternet

Faturasız hat sahiplerini kapsayan bu kampanyada, sahip olduğunuz faturasız hattı faturalıya çevirerek, 12 ay boyunca her ay bedava 5 GB Vodafonebedava internet sahibi olabilirsiniz. Vodafone Bedava 60 GB İnternetkazanmak için yapmanız gereken tek şey Vodafone müşteri hizmetleri veya Vodafone bayileri üzerinden geçiş işlemlerini tamamlamak.

Vodafone Bedava 2 GB İnternet

Vodafone tarafından servis edilen internet hizmetinin kalitesini test edebilmek için Vodafone tüm abonelerine bir hafta boyunca geçerli olan Vodafone bedava internet kazanma 2 GB internet sunmaktadır. Uzun süreden beri devam eden bu kampanyadan faydalanmak için telefonunuzun mesaj bölümünden 3636 numarasına Super2GB yazıp 3636 gönderebilirsiniz.

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Kampanyası

Vodafone Mobil Ödeme yöntemini aktif hale getiren tüm abonelerine, 1 hafta boyunca geçerli olan 1 GB ücretsiz internet hediye etmektedir. Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Kampanyasıile alakalı olarak mobil ödeme servisini aktif hale getirmek için MOBILODEME AC yazarak,7878 numarasına mesaj göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Harca Kazan Kampanyası

Vodafone Harca Kazan Kampanyası Vodafone’un en uzun süreli kampanyaları arasında yer almaktadır. Vodafone hattının için yüklemiş olduğunuz bakiye bittiğinde telefonunuzun mesaj bölümü üzerinden BANANEVAR yazarak 4455 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone EBA Bedava İnternet

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle okulların tatil olması ve öğrencilerin evlerinde internet üzerinden derslerine girmesi nedeniyle Eba uygulamasında kullanılmak üzere Vodafone tarafından abonelerine 6 GB VodafoneEba Bedava İnternetveriliyor.

Vodafone bedava internet 2021 kampanyaları hakkındaki aktif ve güncel bilgileri bu yazımızda sizinle paylaştık. Daha sonraki süreçte bu kampanyalarda herhangi bir değişiklik olması veya yeni kampanyaları eklenmesi halinde Bu Konu başlığı tekrar güncellenerek en doğru bilgiyi almanız sağlanacaktır. Belli aralıklarla bu sayfa linkini kontrol ederek herhangi bir değişiklik olup olmadığından haberdar olabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*