Vodafone Freezone Geçen Gençlere 4 GB Hediye İnternet

Vodafone Freezone Geçen Gençlere 4 GB Hediye
Vodafone Freezone Geçen Gençlere 4 GB Hediye

Resmi olarak bakıldığında çocukların belirli bir yaşa gelmeden dijital operatörlerden bir tanesini kullanması uygun değil. Ancak çocuklar artık çok küçük yaşlarda akıllı telefonları kullanmaya başlıyorlar. Ailelerin çocuklara istedikleri her an ulaşma ihtiyacı duyması ve çocukların sürekli olarak interneti kullanma isteği akıllı telefonların çok küçük yaşlarda alınmasına sebep oluyor.

Yasal çerçevelerin belirlediği yaş sınırlarına henüz ulaşmamış olan çocuklar genellikle ailelerin üzerine olan hatları kullanırlar. Vodafone tarafından bu durumda olan gençlerimiz için özel bir kampanya başlatılmıştır. Eğer çocuklar uzun süredir annesinin ya da babasının üzerine olan hatları kullanıyorlarsa Freezone üyesi olarak Vodafone bedava internet kazanma şansına sahibi olabilirler.

Vodafone Freezone Geçen Gençlere 4 GB Hediye İnternet
Vodafone Freezone Geçen Gençlere 4 GB Hediye İnternet

Vodafone Freezone Bedava İnternet Kampanyası

Her ne kadar yasal sınırlar belirlenmiş olsa da diğer operatörler gibi Vodafone da çocukların dijital operatörleri kullandığının farkında. Bu doğrultuda artık hatlarını kendi üzerine almayı düşünen 26 yaş altı gençlere bir imkân tanıyor. Hatlarını anneleri ya da babalarının üzerinden kullanmaya devam etmeyip kendi üzerlerine alırlarsa 4 GB bedava internetin sahibi olabilirler.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Evde Müşterilerine Her Şey Yanımda Hediye Çeki

Kampanya dahilinde hali hazırda bir Vodafone hattının bulunması ve aktif olarak kullanılması gereklidir. Gençler bu şartları sağlıyorlarsa istedikleri bir Freezone tarifesine geçiş yapabilirler. Tarifede sunulan şartlar ne olursa olsun bunlara ek olarak 4 GB Vodafone bedava internet kazanılacaktır.

Vodafone Freezone Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

26 yaş altı gençlerin hatları kendi üzerine geçirebilmesi için ilk olarak aileleri ile Vodafone bayilerine gitmesi gerekli olacaktır. Burada hattın hem kişi olarak gençlere geçişi sağlanır hem de hatlar Freezone üyesi yapılır. Bu iki işlem son derece kısa süren işlemler olacaktır. Geçiş işlemleri tamamlandığı anda hatlara otomatik olarak 4 GB internet yüklenmektedir.

Kampanya dahilinde sunulan Vodafone bedava internet yalnızca 1 günlük kullanım içindir. Ancak interneti aktif olarak kullanmayı tercih eden gençler günlük 4 GB interneti dahi bitirebilecektir. Bir günün sonunda 4 GB internetten geriye kalan kısımlar silinmektedir. Sonrasında tarifede belirlenen şartlar dahilinde hatlar kullanılmaya devam edecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Faturasız Hattan Faturalıya Geçişte 60 GB Bedava İnternet Kampanyası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*