Vodafone İle 30 TL Yükle 3 GB Hediye İnternet Kazan

Vodafone İle 30 TL Yükle 3 GB Hediye İnternet Kazan
Vodafone İle 30 TL Yükle 3 GB Hediye İnternet Kazan

Türkiye’nin en büyük üç iletişim operatöründen bir tanesi olan Vodafone gerçekleştirdiği kampanyalarda hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerini düşünüyor. Her ne kadar faturalı hat kullanıcı sayısı fazla olsa da faturasız hat kullanıcılarının sayısı da oldukça yüksek. Bu sebeple de Vodafone tarafından faturasız hat kullanıcılarına özel bedava internet kampanyası düzenleniyor.

Vodafone TL Yükle Kazan Nedir?

Faturasız hat sahiplerinin hatlarını kullanabilmeleri için TL yükleme işlemlerini gerçekleştirmesi şarttır. Eğer hattınız faturasız ise sizlere özel olarak hazırlanmış olan tarifelerden bir tanesini seçerek hemen kaydınızı oluşturabilirsiniz. Bu tarifenin otomatik olarak yenilenebilmesi için TL yükleme işlemini yapmalısınız.

Genellikle Vodafone aboneleri tarife bedeli ne kadarsa o seviyede bir TL yüklemesi yaparak paketlerini satın alırlar. Ancak Vodafone tarafından başlatılan kampanya kapsamında kullanıcılar eğer tek seferde 30 TL ya da daha fazla bir TL yükleme işlemi yaparsa bedava internet kazanma şansını elde edecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Hat Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılıyor?
Vodafone İle 30 TL Yükle 3 GB Hediye İnternet Kazan
Vodafone İle 30 TL Yükle 3 GB Hediye İnternet Kazan

Vodafone Yükle Kazan Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından sunulan 30 TL yükle 3 GB hediye internet kazan kampanyası kullanımı en kolay olan kampanyalardan bir tanesidir. Düzenli olarak TL yükleyen bir kişiyseniz daha öncesinde birçok kez farkında olmadan bu kampanyaya katılmış olabilirsiniz. Kampanyaya katılımın sağlanabilmesi için tek seferde 30 TL ya da daha fazla yükleme yapmanız yeterli olacaktır.

Yapacağınız yüklemelerin nereden yapıldığının hiçbir önemi olmaz. Yüklemeleri Vodafone bayilerinden yapabileceğiniz gibi internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Bu yüklemeler hattınıza tanımlandığı anda 3 GB bedava internet sizlerin olacaktır. İnternetin hattınıza tanımlanması için herhangi bir işlem yapmanıza gerek olmaz. Vodafone tarafından sunulan bu hediye otomatik olarak hattınıza tanımlanır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Yemek Sepeti Kampanyası

Vodafone faturasız tarifeler arasından seçim yaparken bu kampanyayı göz önünde bulundurursanız çok daha avantajlı bir kullanım elde edebilirsiniz. Aylık 20 TL ödemesi olarak paketler yerine 30 TL ödemesi olan paketleri seçerseniz alacağınız 3 GB hediye internet sayesinde çok avantajlı bir şekilde hattınızı kullanabilirsiniz. Telefonlarınızı kullanım şeklinize göre Vodafone tarafından sunulan faturasız hat paketlerinden bir tanesini seçerek 3 GB hediye internetinizi almaya başlayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*