Vodafone Mobil Limitsiz İnternet Tarifesi

vodafone limitsiz internet
vodafone limitsiz internet

Vodafone müşterilerine özel bir tarife sunuyor. Vodafone limitsiz internet, liste fiyatı 399 TL olan tarifede belirli şartları karşılamanız durumunda Vodafone Yanımda uygulaması ile 169 TL’ye ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile 269 TL’ye sahip olabilirsiniz.  Tarifeye Vodafone Yanımda uygulaması ile geçiş yaparsanız 24 ay taahhüt, müşteri hizmetleri aracılığı ile geçiş yaparsanız 12 ay taahhüt vermiş olacaksınız.

Vodafone Limitsiz Redli Tarifesi Nedir?

Vodafone kullanıcıları tarafından çok sık talep edilen sınırsız-kotasız internet paketini müşterilerine sunuyor. Vodafone sınırsız internet kullanımı isteyen müşterileri için çok cazip bir fırsat vaat ediyor. Vodafone sınırsız internet paketi ile kota aşım derdi olmadan, aşım ücreti ödemeden sabit bir ücretle sınırsız mobil internet sahibi olabilirsiniz. Cayma bedeli olmayan bu tarifenin ücreti 169 TL’dir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Özel Fırsat %30 Boyner indirim kodu

Şu an için dijitalde ve seçili abonelere sunulan bu teklif çok yakında tüm Vadofone abonelerini açılmış olacak. Sınırsız internet, sınırsız konuşma ve sınırsız mesajlaşma özelliği ile bu tarife çok sevildi ve çok sevilecek gibi gözüküyor.

vodafone limitsiz internet

Vodafone Limitsiz Redli Tarifenin Kullanım Koşulları Nelerdir?

Limitsiz Redli tarifesinin ücreti normalde 399 TL’dir. Fakat tarifenin ilk çıkışı nedeniyle kampanyalı bir şekilde 169 TL olarak müşterilere sunuluyor. Toplamda 24 ay için sözleşme imzalanmaktadır ve ilk 12 ay 169 TL ve ikinci 12 ay 189 TL üzerinden ücretlendirilecektir.

Limitsiz Redli tarifesine geçtiğinizde cep telefonunuz üzerinden kullandığınız mobil internetiniz sınırsız olacaktır. İnternet yayını şeklinde bilgisayarınız ya da diğer cihazlarınıza internet paylaşımı yapma hakkınız bulunmamaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Süpermarket Yanımda Kampanyası

Teklif onaylandığında tarife değişikliğiniz ve kampanyaya giriş işlemleriniz başlatılacak ve SMS ile bilgilendirileceksiniz. Kampanyaya başladığınız için eski kampanyanızdan cayma bedeli ödemeyeceksiniz. Şu an için seçili abonelere sunulan kampanya içerisinde sınırsız internet, sınırsız konuşma ve sınırsız SMS hakkı sizleri bekliyor. Kampanyanın çok yakında tüm Vodafone müşterilerine sunulması bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*