Pttcell Nedir ve Pttcell Hediye İnternet

Pttcell nedir ve Pttcell hediye internet
Pttcell nedir ve Pttcell hediye internet

Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan PTT insan odaklı çalışmalarına hızla devam etmektedir. 1840 yılından itibaren hizmet veren PTT posta, banka, lojistik bölümlerinde müşterilerine destek vermiştir. Yıllardır insanlara faydalı olabilmek için elinden gelen yenilikleri yapan PTT 2013 yılından itibaren PTTCELL mobil iletişim hizmeti sunmaya başlamıştır.

Çıkardığı yeni kampanyalar ve tarifeler ile birlikte kullanıcılarına büyük kullanım rahatlığı sunan PTTCELL avantajlı paketleri hesaplı olmaktadır. İnsan odaklı hizmet anlayışıyla çalışan PTTCELL yüksek kalitede mobil iletişim hizmetlerini kullanıcıların bütçelerine göre ayarlamaktadır. PTTCELL’in kullanım rahatlığıyla birlikte faturalı, faturasız, yurt dışı hizmetleri de sunmaktadır. Müşterinin ulaşabileceği her türlü hizmeti karşılayan kampanyaları birlikte uygun fiyatlı tarifeleri de bulunmaktadır.

Pttcell nedir ve Pttcell hediye internet

Pttcell Hediye İnternet

PTTCELL faturalı hatlı ve 4.5G’li olan müşterilere 30 GB cepten internet hediye etmektedir. Eğer sim kart 4.5G alt yapısını uygun değil ise PTT merkezlerinden 4.5G uyumlu sim kart alınabilmekte ve bu kampanyadan yararlanılabilmektedir. Bu kampanyadan 16.07.2019 tarihinden itibaren kayıtlı olan ve 4.5G uyumlu olan her kullanıcı 30 GB Pttcell hediye internet kampanyasından faydalanabilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Pttcell Ailem Referans İndirim Kampanyası

Belirtilen koşullara uyan her kişi ilgili kampanya kapsamında 30 gün boyunca geçerli olan 30 GB internet paketinden faydalanabilmektedir. İnternet hakkının bitmesi ile birlikte kullanıcı tarifesini yenilemediği takdirde mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan numarasını diğer operatörlere taşıyan kişiler kampanyadan yararlanamamaktadır.

Pttcell Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

PTTCEL hediye internet kampanyalarından faydalanabilmek ve kayıt olabilmek için öncelikle en yakın PTT şubelerinden birine gidilmelidir. PTTCELL sim kartını alabilmek için sadece kimlik kartı yeterli olmaktadır. PTT şubelerinde kayıt olunduktan sonra bütçeye uygun tarife ve kampanyalardan yararlanılabilmektedir. PTT şubesinde sim kart kaydınızı yapan personel PTTCELL hakkında bilgi vermekte ve kampanyanın nasıl ilerlediğini söylemektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  4.5G UYUMLU SİM KART İLE PTTCELL 30 GB BEDAVA İNTERNET KAZANIN

PTTCEL tarifeler ve paketlerinde konuşma, SMS, internet gibi paketler arttıkça fiyatları da artmaktadır. PTT şubelerinde kayıt olunduktan sonra seçilen tarifelere göre sözleşmeler imzalanmaktadır. Bu sözleşmelere göre tarife kapsamı ve geçerlilik detayları o sözleşmede yazmaktadır. Diğer operatörlerde olduğu gibi bu operatörde de kullanım hakları ve müşteri hakkı korunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*