Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2021
Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları konusuna açıklık getirmek ve bu konudaki kampanyalar ile ilgili abonelere bilgi vermek için bu yazımızı hazırladık. Hakkınızda herhangi bir bakiye veya aktif paket olmasa bile hazırlamış olduğumuz bu yazıyı inceleyerek, sizin için araştırdığımız Türk Telekom bedava internet kampanyalarını takip ederek internet paketi kazanmanız mümkün olmaktadır.

Türk Telekom üzerinden sağlanan bu servisler üzerinden hediye internet kazanma imkanınız vardır. Yazımızın devamında Aşağıda yer alan kampanyalarda Size uygun olan kampanya talimatlarını yerine getirerek bunu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz Türk Telekom bedava internet 2021 yılında güncel kampanyalar burada listelenmektedir. 

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet

Türk Telekom operatörünün online işlemleri gerçekleştirmek için kullanılan mobil uygulaması üzerinden sil süpür bedava internet menüsünden bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için bu menüde bulunan haftalık sürpriz hediye paketini süpür işlemini gerçekleştirerek kazandığınız internet hediyesini kullanabilirsiniz. Bu işlem her hafta güncellenerek size katılım hakkı verilmektedir. Dakika ve sms gibi hediyelerin de yer aldığı bu uygulamada 30 GB’a kadar hediye Türk Telekom bedava internet kazanma fırsatı sizleri bekliyor. 

ArayanıBil Plus 1 GB Hediye İnternet

Ülkemizdeki büyük GSM operatörleri arasında bulunan Türk Telekom her geçen gün yeni bir servisini hizmete sokuyor. Türk Telekom tarafından hizmete sunulan ArayanıBil Plus servisini aktif hale getiren tüm abonelere bir ay boyunca geçerli olmak üzere 1 GB hediye internet verilmektedir. Bu servise abone olmak için cep telefonunuzun mesaj alanına PLUS yazıp 7065 numarasına ücretsiz sms göndebilirsiniz. Kısa süre sonra 1 GB Türk Telekom bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Ücretsiz Sosyal Medya Paketi

Türk Telekom ücretsiz sosyal medya paketi ile doğrudan hattınızda GB olarak internet tanımlanmasa bile Facebook, Twitter, WhatsApp ve Instagram gibi en çok kullanılan sosyal medya platformlarında bir hafta boyunca ücretsiz bir şekilde dolaşma fırsatı sizlere sunuluyor. Kişiye özel ve tek sefere mahsus olmak üzere gerçekleştirilen bu kampanyaya katılmak istiyorsanız, SOSYAL PAKET yazıp 5555’e kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır.

Türk Telekom 4.5G Hediye İnternet

4.5G teknolojisine ülkemizde de geçilmesinin ardından cep telefonu kullanıcılarının kullandıkları operatör üzerinden bu teknolojiye geçmelerini teşvik etme amaçlı bazı kampanyalar yapılmaktadır. Türk Telekom’da 4,5G teknolojisine kayıt yaptırarak, bu teknolojiyi kullanmaya başlayan abonelerine 1 ay boyunca geçerli olacak 30 GB hediye internet paketi sunmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne 4.5G 30 GB yazıp 5555 numarasına kısa mesaj göndermek yeterlidir. Ayrıca bu kampanyadan faydalanmak için kullanmış olduğunuz SIM kart da 4.5G uyumlu olmalıdır. Eğer 4.5G uyumlu bir SIM kartınız yoksa Türk Telekom bayilerinden basit bir işlemle sim kartınızı değiştirebilirsiniz. 

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom 2020 Ramazanda Bedava İnternet Fırsatları
Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Türk Telekom E-Fatura Hediye İnternet

Doğayı Koruma ve doğaya sahip ve konusunda duyarlılık gösteren Türk telekom kampanya başlatarak e-fatura sistemini tercih neden abonelerine bir ay boyunca geçerli olacak 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanma hediyesi vermektedir. Bu hizmete geçiş yaparak doğanın korunmasına ve yok olmamasına katkıda bulunabilirsiniz. E-posta ve SMS yoluyla faturanızı almak için 3008 numarasına 1 GB  yazıp boşluk bıraktıktan sonra e-mail adresinizi gönderebilirsiniz.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Türk Telekom faturalı hat sahipleri için geçerli olan bu kampanyada online işlemler üzerinden ya da banka kanallarından otomatik ödeme talimatı vererek 1 hafta boyunca geçerli 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatını verdikten sonra herhangi bir katılım yapmanıza gerek kalmadan faturanızın ödenmesinin ardından, otomatik olarak hattınıza belirlenmiş olan 2 GB Türk Telekom bedava internet tanımlaması gerçekleşecektir. 

Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan

Daha önce Türk Telekom tarafından gerçekleştirilen Hediye İnternet Gönder 1 GB kazan kampanyası, aboneler tarafından gelen yoğun isteklerin ardından tekrar aktif hale getirildi. Bu kampanya üzerinden sevdiklerinize internet hediyesi göndererek siz de Türk Telekom bedava internet 2021 kazanabilirsiniz. Kampanyanın güncel süresi boyunca 1 GB ya da 4 GB hediye gönderimini gerçekleştirilen tüm abonelere, bir hafta boyunca geçerli olacak; 1 GB hediye internet gönderen abonelere 1 hafta boyunca geçerli 1 GB hediye internet tanımlanırken, aylık 4 GB hediye eden kullanıcılara ise 1 ay boyunca geçerli olacak 1 GB internet tanımlanacaktır. 

E-Dergi İnternet Hediyesi

Türk Telekom ücretsiz olarak abonelerine e-dergi uygulamasını sağlıyor. Bu uygulama üzerinden yerli ve yabancı pek çok gazeteyi okuma imkanı bulunuyor. Bu uygulamayı kullanan abonelere 1 ay boyunca geçerli olacak hediye 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanma fırsatı sağlanıyor. 

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası

BTK Akademi Hediye İnternet

Türk Telekom ülkemizdeki yetişen yazılımcılara destek vermek için BTK Akademi eğitim sistemine katılım sağlayan tüm abonelere aylık 6 GB ücretsiz cep interneti veriyor.  BTK Akademi yazıp 5555’e SMS göndererek bu kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Banka Yükleme Kampanyası

Faturasız hat sahiplerinin faydalanabileceği bu kampanyada herhangi bir banka üzerinden kullanmakta olduğunuz faturasız hattınıza bakiye yüklediğinizde bedava internet kazanma fırsatını yakalıyorsunuz. 40 TL yükleyen abonelerde günlük 5 GB, 50 TL yükleyen abonelerde haftalık 5 GB, 100 TL ve üzerinde yükleyen abonelerde aylık 5 GB internet kazanma gerçekleşiyor. Telefonunuzun mesaj kısmından yükleme işlemi öncesinde BANKA yazıp 5555 numarasına SMS göndererek kampanyaya katılabilir ve ardından bakiye yüklemesi yaptıktan sonra hattınıza Türk Telekom bedava internet tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. 

Selfy Mor Hediye Kampanyası

Selfy Mor Hediye 1 GB kampanyası, bu paketlerde bulunan faturasız hat sahiplerine paketlerine ek olarak 1 GB hediye internet kazandırıyor. Vakit kaybetmeden telefonunuza SMS bölümünden MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS atarak Selfy Mor kullanıcıları hediye internet paketini alıyor. 

Türk Telekom EBA İnternet Paketi

Koronavirüs salgını yüzünden okulların tatil de edilmesi nedeniyle ülkemizde uzaktan eğitim sistemine geçildi. Bu yüzden öğrenciler uzun bir süre Eba sistemi üzerinden eğitimlerine ve derslerine devam ediyorlar. Bu konuda gerekli duyarlılığı gösteren Türk Telekom operatörü, Eba sisteminde kullanılmak üzere 8 GB hediye interneti abonelerine sunuyor. Herhangi bir yere sms göndermeden veya kayıt yapmadan Eğitim Bilişim Ağı olan Eba üzerinden online olarak derslerinize ücretsiz bir şekilde giriş yapabilirsiniz .

Türk Telekom bedava internet 2021 kampanyaları üzerinden nasıl hediye internet kazanacağınızı anlattığımız bu yazımızda, tüm güncel kampanyaları en iyi şekilde sizlere ulaştırdık. Tarafımızdan doğruluğu onaylandıktan sonra yazılan bu kampanyalardan, siz de belirtilen şartları uygulayarak kolayca yararlanabilirsiniz. Mevcut kampanyalarla ilgili olarak kampanya süresi sona ermesi veya kampanya iptali gibi durumlar söz konusu olduğunda, gereken güncelleme en kısa süre içerisinde yapılarak doğru ve aktif bilgiyi almanız sağlanacaktır. 

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*