Türk Telekom’dan Kadınlara Her Yöne Dakika ve Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Kadınlara Her Yöne Dakika
Türk Telekom Kadınlara Her Yöne Dakika

Türk Telekom, tüm kullanıcılarına sunduğu kampanyaların yanı sıra yalnızca belirli bir kesime hitap eden kampanyalar da ortaya çıkarmaktadır. Bazen belirli bir yaş aralığına hitap eden kampanyalar bazen de yalnızca belirli bir meslek grubu için hazırlanmaktadır. Ancak Türk Telekom tarafından son gerçekleştirilen kampanya yalnızca kadınlara özel hazırlanmıştır.

Kadınların birbirleriyle çok daha fazla telefon konuşması yapması ve sosyalleşebilmesi için adım atmak isteyen Türk Telekom, bu kampanya dahilinde hem bedava dakika hem de bedava internet sunmaktadır. Bedava dakikaları ile birlikte sevdikleriyle doyasıya konuşabilecek olan kadınlar sunulan internet sayesinde Whatsapp ve Facebook üzerinden de kolayca iletişim sağlayabilecektir.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından sunulan bu kampanyanın gerçekleşebilmesi için kadınların faturasız hat kullanıcısı olması gerekmektedir. Faturasız hatlarına yapacakları TL yükleme işlemleri sonrasında bu kampanyaya dahil olma şansları ortaya çıkar. Kampanya yalnızca Türk Telekom özelinde yapılmamaktadır. Türk Telekom alt yapısını kullanan diğer tüm operatörlerden de bu kampanyaya katılım sağlanabilir. Kampanyaya katılım gösterebilecek olan operatörler ve tarifeler;

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom %15 Çiçek Sepeti İndirim Kampanyası
Türk Telekom Kadınlara Her Yöne Dakika Ve İnternet
Türk Telekom Kadınlara Her Yöne Dakika Ve İnternet
  • BİMCell
  • POCell
  • PTTCell
  • TeknoCell
  • Mobil Ofis
  • Faturasız Bayi
  • Katlayan Tarife
  • Standart Tarife
  • Kontrolü Seç Tarifesi
  • Mobildata Tarifesi şeklinde sıralanabilmektedir.

Bu operatör ya da tarifelerde bulunan kadınlar rahatlıkla aylık yüklemelerini yaptıklarında bu muhteşem hediyeyi kazanma şansını elde edeceklerdir.

Türk Telekom’dan Kadınlara Her Yöne Dakika ve Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılımın gerçekleşebilmesi için ilk olarak 30 TL ya da daha fazla TL yükleme işleminin yapılması gerekmektedir. TL yükleme işleminin ne şekilde yapıldığının bir önemi bulunmaz. Hatlara 30 TL ya da daha fazla bir bedel ödendiği anda kadınların bu kampanyayı kullanma hakkı ortaya çıkar.

Kampanya dahilinde kadınlara her gün saat 13:00 ile 14:00 arasında 60 dakikalık bedava konuşma imkanı sunulmaktadır. Kaç kişiyle konuşulduğunun herhangi bir önemi olmamaktadır. Konuşmanın 60 dakikalık kısmı tamamen bedava olacaktır. Bu bedava dakikanın alınabilmesi için HERYONE DK yazarak 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye Nasıl Alınır?

Yüklemelerini yapan kişiler aynı zamanda 2 GB bedava internet kazanma hakkını da elde edecektir. Kazanılan bu kampanyanın 1 GB’lık kısmı Whatsapp için, 1 GB’lık kısmı da Facebook ve Twitter için sunulmaktadır. Bu sosyal medya uygulamaların dışında kullanılan internetler kampanya dahilinde görülmemektedir. Arkadaşları ile görüşmek ve sosyal medya üzerinden onların paylaşımlarını görmek isteyen kadınlar için muhteşem bir hediye olacaktır. Bu hediyenin alınabilmesi için telefonların mesaj kısmından SOSYAL PAKET yazılıp 5555’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom’dan Kadınlara Her Yöne Dakika ve Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Kampanyaya katılım gösteren kadınların alacakları bedava dakikalar her gün geçerli olmaktadır. 30 TL yükleme işlemini tamamlayan kadınlar 1 ay boyunca belirlenen saat aralığında ücret ödemeden konuşma imkanı bulmaktadır. Kampanya dahilinde gelen internet ise tekrar yenilenmemektedir. İnternetin kullanım süresi olarak 1 ay belirlenmiştir. 1 ay içerisinde eğer kullanıcılar toplamda 2 GB bedava interneti kullanırlarsa bu durumda diğer aynı ve yüklemeyi beklemek zorunda kalacaklardır. Bedava konuşmada olduğu gibi her gün yenilenen bir hizmet değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*