TURKCELL.COM.TR’DE HAFTALIK HEDİYE 2GB İNTERNET ŞANSI

turkcell haftalık 2gb hediye internet
turkcell haftalık 2gb hediye internet

Turkcell’in sunduğu faturana yansıt seçeneği kullanan faturalı aboneler turkcell.com.tr’de yapacakları 50 TL harcamalarında haftalık 2GB internet hediyesi alabiliyor.

4 Ekim 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanyanın detayları…

Kampanya Detayları Nelerdir?

Kampanya 4 Eylül 2020 ve 4 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Faturana yansıt seçeneği kullanarak herhangi bir kredi kartı, nakit ya da banka kartı kullanmadan yapacağınız alışveriş tutarı Turkcell faturalı müşterilerinin faturalarına yansıtılacaktır.

Faturana yansıt özelliğiniz açık değilse hemen açmak için AC yazıp 5522’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz ya da Paycell uygulaması üzerinden faturana yansıt özelliğini açabilirsiniz. Paycell uygulamasına sahip değilseniz, uygulamayı uygulama marketlerinden ücretsiz olarak mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.

turkcell haftalık hediye 2gb internet

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı olan tüm müşteriler faydalanabilir. Kampanyaya katılmak için herhangi bir harcama yapmadan önce SMS ile katılmanız gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için KATIL 2GB yazarak 2255’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  GENÇ TURKCELL BURGER KING KRAL İNDİRİM KAMPANYASI

Kampanyaya katılan aboneler 4 Ekim 2020 tarihine kadar turkcell.com.tr üzerinden yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerde haftalık 2 GB hediye internet kazanacaklardır.

Harcama yaparken ödeme adımında faturama yansıt seçeneğini seçerek alışverişinizi tamamlamalısınız. Tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri harcamalarınızın faturanıza yansıtıldığı SMS yoluyla sizlere bilgilendirilecektir.

Harcama sonrası haftalık kullanımı geçerli olan 2GB internetiniz anında harcama yaptığınız hattınıza tanımlanacaktır. Hattınıza tanımlanan hediye 2GB internet hakkınız sizlere SMS yolu ile haber verilecektir.

Kazandığınız hediye bir başkasına devredilemez ya da ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir harcama yapmadan önce KATIL 2GB yazarak 2255’e SMS atmayı unutmayınız. Aynı zamanda faturana yansıt özelliğinizin de açık olması gerekmektedir. Bunun için AC yazarak 5522’e SMS atabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 61Cell Paketi Her Ay 2GB Hediye

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*