Turkcell Faturasız Mobil Wifi Paketleri Nelerdir?

Turkcell Faturasız Mobil Wifi Paketleri Nelerdir?
Turkcell Faturasız Mobil Wifi Paketleri Nelerdir?

Mobil wifi, internete her yerden kablosuz bir şekilde ulaşabilmenizi sağlayan taşınabilir bir modemdir. Eğer evinizde internet alt yapısı yoksa veya sık sık şehir değiştirerek seyahat etmek zorunda kalıyorsanız mobil wifi paketleri satın almak sizin için mantıklıdır. Turkcell de mobil wifi hizmeti sunan Telekom operatörlerindedir. Her keseye ve ihtiyaca göre Turkcell Faturasız Mobil Wifi Paketleri operatör tarafından hazırlanmış. Peki bu paketler neler?

1- Faturasız Mobil Wifi Fırsat 50 GB 150 TL

Turkcell Faturasız Mobil Wifi Paketleri arasından ilki 50 GB’lık paket. Aylık 150 TL karşılığında internetinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Faturasız bir paket olduğu için dilediğiniz zaman iptal ettirebilirsiniz. Paketi satın alabilecek olan kişiler yalnızca bireysel faturasız data hat sahibi Turkcell müşterileridir. Paket ile birlikte sunulan kullanım hakları yalnızca yurt içinde kullanıma uygundur. Yurt dışında kullanılamaz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 100 Mbps internet Kampanyası

Kullanılmadığınız GB’lar bir sonraki aya devredilmez. Paketten faydalanmak isteyen müşteriler aynı zamanda 4.5G hizmetine de onay vermiş sayılırlar. Kota bittikten sonra kullanımınız otomatik olarak durdurulur. Kampanyaya katılmak için Dijital Operatör Uygulamasını telefonunuza indirip Hızlı İşlemler menüsüne girerek siz de 150 TL karşılığında aylık 50 GB mobil wifi paketine kavuşabilirsiniz Turkcell Faturasız Mobil Wifi Paketleri kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Mobil Wifi Paketleri Nelerdir?

1- Faturasız Mobil Wifi Fırsat 100 GB 200 TL

Ben internette çok vakit harcarım benim işim bu yahu diyorsanız 100 GB’lık paket sizin için daha uygun. Her ay 200 TL karşılığında 100 GB’lık internetinizi dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Turkcell Faturasız Mobil Wifi Paketleri arasında yer aldığı için dilediğiniz zaman iptal ettirebilir, paketten vazgeçebilirsiniz. Taahhüt yoktur. 100 GB internet hakkınız yurt içi kullanımlarınız için geçerlidir, yurt dışında geçerli değildir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Haydi Gel! 12 Ay Boyunca Her Ay 3GB

Aylık bir paket olduğu için paket bitiminde kullanmadığınız GB’lar diğer aya devretmez. Kotanız dolduğunda paketiniz kendiliğinden durur. Eğer pakete onay verdiyseniz 4.5G kullanımına da otomatik olarak onay vermiş sayılırsınız. Turkcell Faturasız Mobil Wifi Paketleri dünyasında yararlanmak için Turkcell Dijital Operatör Uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz gerekir. Ardından Hızlı İşlemler menüsünden aylık 100 GB mobil wifi paketini 200 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*