Vodafone Nereye Şikayet Edebilirim?

Vodafone Nereye Şikayet Edebilirim?
Vodafone Nereye Şikayet Edebilirim?

Vodafone şikayetim var ve nereye şikayet edeceğinizi bilmiyorsanız ve Vodafone şikayet hattı hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Vodafone Doğrudan Şikayet Hattı

Vodafone hattı kullanıcıları şikayet etmeden önce mutlaka vodafone müşteri hizmetleri ile görüşmelerini tavsiye ederiz. Vodafone hat kullanıcıları için 542‘i arayabilirler. Veya bütün operatörlerden 0 (542) 542 00 00 numaralı telefonu arayarak Vodafone Müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Vodafone Sosyal Medya Şikayet Etme

Vodafone müşterileri şikayetlerini sosyal medya üzerinden yapabilirler. Şikayet konusunu açık ve net bir şekilde bildirdiğinizde Vodafone müşteri hizmetleri mutlaka dönüş sağlayacaktır. Vodafone şikayetlerinizi twitter üzerinden https://twitter.com/VodafoneDestek hesabına bildirebilirsiniz. Ayrıca sosyal medyada vodafone resmi hesabını bulmak için “Vodafone Türkiye” araması yaparak resmi hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Apple Store Kredi Kartsız Ödeme Nasıl Yapılır?

Vodafone Şikayet Forum

Vodafone şikayet var hattı ile sadece Vodafone müşteri hizmetlerine değil, şikayetinizi bütün resmi kurum ve kuruluşlara da bildirebilirsiniz. Böylelikle şikayetinizi hem resmi kurumlar hemde diğer müşteriler görebilir. Böylelikle şikayetiniz çözümlenme açısında hızlanmış olur.

Nasıl şikayet edebilirim? Vodafone’un devlete bağlı olduğu kurum BTK’dır. Şikayetinizi en yetkin devlet kurumu olan BTK’ya yapabilirsiniz. Vodafone şikayetvar sitesine girerek de kullanıcı adı oluşturmanızı ve şikayetinizi yazmanızı öneririz. Memurlar ve donanımhaberleri sitelerine de bildirmek faydalı olabilir. Ancak BTK ve Şikayetvar sitelerini bildirmeniz çözüm sürecini hızlandırır.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Vodafone bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

2 yorum

  1. Wodafone ev internetimi nakil de akt yapı olmaması sebebi ile iptal ettirmek için 8 ay uğraştım. Cayma bedeli çıkacağını söylediler kabul etmeme rağmen işlemi yaptıramadım hiç uğraşmayın tüketici hakem heyetine gidip kapatma dilekçesi yazdım ücretse ödemedim kendileri dönüş yapıp modemi iade etmemi istediler kurtuldum

  2. Musteri temsilcisiyle yaptigimiz gorusmeler kayit altina aliniyo diyosunz.yaptigim gorusme ortada yok.40 lira fazla alalim die deliriyosunuz.paket deisikligini onayliyomusunz dediniz evet dedik..ama dememissiz yaziklar olsun…vadofone 15 yilldir ayni noyu kullaniyoruz yarindan itibaren cikis yapicam.hakkimiz haram olsun butun aldiginz fazla paralar icin…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*