Ücretsiz EBA uygulaması apk indir

Ücretsiz EBA uygulaması apk indir
Ücretsiz EBA uygulaması apk indir

Milli eğitim bakanlığı EBA uygulamasını ücretsiz ve hızlı indir ve telefonunuza yükleyebilirsiniz. EBA uygulaması ile neler yapılır, ücretsiz internetten nasıl faydalınır detaylandırıyoruz.

EBA Uygulaması yükle

Corona virüsünden korunma amacıyla evden eğitim yapılması kararlaştırılınca EBA uygulamasına olan ilgi arttı. EBA uygulamasıyla bütün operatörlerden aylık 3GB internet almanız için daha önce neler yapılması gerektiğini bahsetmiştik. Şimdi uygulamayı nasıl indirip yükleyeceğinizi anlatacağız. EBA uygulamasının android ve iOs sürümler mevcuttur. EBA uygulaması android sürümü indirmek için buraya tıklayınız. iPhone kullanıcıları iOs sürümü indirmek için buraya tıklamalılar.

EBA uygulaması nedir, ne işe yarar?

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) www.eba.gov.tr adresinde sunulan, sınıf seviyelerine uygun, güvenilir ve incelemeden geçmiş doğru e-içerikleri bulabileceğiniz sosyal bir platformdur.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Ücretsiz Bip Uygulaması apk indir

Mobil cihazınız ile EBA uygulamasını yükleyerek platformdaki haber, video, ses, görsel, doküman, kitap ve dergi içeriklerine ulaşabilir ve istediğiniz içeriği mobil cihazınıza indirerek dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.Kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimleri ile özelleşen EBA; yeni tasarımları ile kolay erişilebilir, kitaplar, dergiler, eğitsel oyunlarla daha zengin, başarı izleme ve değerlendirme raporlarıyla daha ölçülebilir olmuştur.

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava internet nasıl alınır?

Turkcell EBA 3 GB Ücretsiz internet nasıl alınır?

Vodafone EBA 3 GB Ücretsiz İnternet Alma

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*